KONSULTACJE IRYDOLOGICZNE

Metoda ta umożliwia diagnozowanie na podstawie tęczówki oka, która za pomocą układu nerwowego i krwionośnego łączy się z całym organizmem i pozwala ustalić zmiany zachodzące w narządach wewnętrznych naszego organizmu. Obserwując tęczówkę, irydolog potrafi ocenić stan naszego zdrowia, gdyż każdej części ciała odpowiada określone miejsce na jej powierzchni.

Główną zaletą IRYDOLOGII jest traktowanie człowieka jako psychofizycznej całości, co daje możliwość spojrzenia na organizm bez dzielenia go na chory żołądek, serce czy nerwy.

IRYDOLOGIA daje możliwość odpowiedzi na pytania dotyczące rzeczywistego podłoża chorób oraz podjęcia indywidualnej terapii najbardziej naturalnym lekarstwem, jakim zna ludzkość od tysiącleci - ziołami.

Porady Irydologa-zielarza są przeprowadzane raz w miesiącu, w naszym sklepie stacjonarnym w Rydułtowach przy ul. Plebiscytowej 20.

Jeśli chcesz poznać szczegóły lub umówić się na wizytę zadzwoń: 32 4578527 lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.