Zielony detoks - wiosenne oczyszczanie organizmu

Oczyszczanie organizmu z toksyn to zadanie wątroby, dlatego też tak ważne jest aby dbać o jej prawidłowe funkcjonowanie.

 

Detoksykacja organizmu - dlaczego warto?

Każdego dnia nasz organizm narażony jest na kontakt z wieloma toksynami. Ich źródło znajduje się przede wszystkim w tym, co zjadamy i czym oddychamy. Kluczowym narządem w procesach detoksykacji organizmu jest wątroba. Jednak przed rozpoczęciem oczyszczania warto zadbać o jej wzmocnienie i regenerację.

 Szczegółowo pisaliśmy na ten temat w artykule "Idzie wiosna - słów kilka o detoksykacji"

Wśród naszych produktów znajdziecie naturalne wyciągi z ziół w formie kapsułek i tabletek, mieszanki roślin i kwiatów w formie herbatek do zaparzania oraz produkty wspierające działanie i regenerację wątroby, dzięki czemu zadbasz o swój organizm kompleksowo!

Dodatkowo przygotowaliśmy WIOSENNE RABATY na wybrane produkty wspierające detoks-oczyszczanie organizmu. Szczególnie polecamy bardzo dobrej jakości preparat Zielony Detox - Soul-Farm, który zawiera ekstrakty z:

♦ pokrzywy,
♦ zielonej herbaty,
♦ chlorelli
♦ ostropestu.

Preparat jest standaryzowany na zawartość substancji czynnych, jest on w formie łatwych do połknięcia kapsułek roślinnych bez wypełniaczy i sztucznych barwników.

Chcesz skorzystać z wyjątkowych wiosennych cen - zapoznaj się z naszymi PROMOCJAMI.

Zadbaj o siebie na wiosnę!