Do naszego asortymentu w końcu dołączyła również marka SKOCZYLAS. Wiele osób zna i korzysta, tych co nie znają zapraszamy do zapoznania się świetnymi naturalnymi preparatami.

Marka Skoczylas jest polską marką suplementów diety, która założona została przez znanego i cenionego dr. Marka Skoczylasa. Sam opracowuje on skład produktów oraz dba o to, aby przestrzegane były najwyższe standardy ich produkcji. Marek Skoczylas jest specjalistą, który od kilku dobrych lat z pasją troszczy się o przywracanie zdrowia poprzez naturalne i nieszkodliwe dla człowieka sposoby.

Filozofię swojej marki, Pan Marek opiera na powiązaniu witamin, minerałów i substancji czynnych z cennymi związkami, które występują naturalnie w przyrodzie. Substancje dobrane zostały w taki sposób by działały na siebie synergicznie wzmacniając i podnosząc wzajemnie skuteczność zdrowotną. Dlatego jeśli szukasz sprawdzonych i przede wszystkim naturalnych oraz skutecznych suplementów diety, preparaty marki Skoczylas to idealny wybór dla ciebie.

Produkty, które znajdziesz w naszej ofercie to m.in.

- B-complex - który oprócz witamin z grupy B posiada jeszcze ekstrakt z buraka ćwikłowego i młodego jęczmienia.

- Cholesterol - preparat wspierający prawidłowy poziom cholesterolu we krwi, zawierający ekstrakt z fermentowanego czerwonego ryżu (źródło monakoliny K), z karczocha, kozieradki oraz chrom

- Multiwitamina - kompleks witamin i minerałów bez substancji konserwujących oraz antyzbrylaczy w roślinnej kapsułce

- Krzem, Bor, Jod - produkt zawiera składniki uzupełniające dietę w krzem i jod naturalnego pochodzenia oraz bor. Źródłem krzemu jest bambus i skrzyp, a jod pochodzi z dwóch gatunków alg.

- Prostata - preparat wspomagający prawidłowe funkcjonowanie prostaty i układu moczowego mężczyzn.

Glukonormin - preparat wspierający metabolizm węglowodanów zawierający ekstrakt z nasion kozieradki, z morwy, z kory cynamonowca oraz kwercetynę.

 

Zapraszamy do zapoznania się pozostałymi produktami :) tutaj