Grintuss Adult tabletki 20szt Aboca

0 Ocena
32,50 zł
SKU: 8032472011378
Grintuss to produkt na bazie miodu i kompleksów molekularnych, który ma działanie ochronne, a w rezultacie łagodzące na górne drogi oddechowe.
(1 083,33 zł/kg)
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 32,50 zł
2-3d.gif

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł - sprawdź metody dostawy

Bezpieczeństwo zakupów - jak dbamy o Twoje dane?

Możliwość zwrotu i wymiany - poznaj zasady

Pomoc w zakupach? Zadzwoń 32 457 85 27

Odbiór osobisty w Rybniku lub Rydułtowach

Wyrób medyczny

GRINTUSS ADULT tabletki do ssania 20szt, ABOCA
Łagodzi kaszel, chroniąc błonę śluzową

 

Grintuss to produkt na bazie miodu i kompleksów molekularnych, które mają działanie ochronne i w konsekwencji łagodzące w stosunku do górnych dróg oddechowych. Działa na kaszel suchy, zwalczając podrażnienie błony śluzowej oraz na kaszel mokry, sprzyjając nawilżeniu i usuwaniu śluzu.
Grintuss Adult tabletki został opracowany z wykorzystaniem innowacyjnych procesów ekstrakcji i produkcji, które pozwalają na zagęszczanie frakcji polisacharydowych, żywicznych i flawonoidowych odpowiedzialnych za działanie mukoadhezyjne i ochronne w stosunku do błony śluzowej.

Miód obecny w składzie wpływa na to działanie oraz nadaje tabletkom przyjemny smak. Grintuss jest produktem zawierającym składniki pochodzące z upraw ekologicznych i pozbawionym glutenu.

 

Wskazania:

Grintuss Adult tabletki jest wskazany w leczeniu kaszlu zarówno suchego, jak i mokrego, u dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia.

 

Działanie preparatu Grintuss Adult tabletki do ssania Aboca:

Grintuss Adult tabletki chroni błonę śluzową, łagodząc podrażnienie, nawilża i sprzyja eliminowaniu śluzu z wykorzystaniem następujących mechanizmów działania:

- Efekt bariery: tworzy cienką warstwę ochronną, która przylega do błony śluzowej i chroni ją przed kontaktem z czynnikami podrażniającymi

- Działanie regulujące wydzielanie śluzu: sprzyja nawilżaniu śluzu i przyczynia się do jego usunięcia

- Działanie nawilżające: redukuje tarcie na poziomie gardła, które powoduje kaszel

Grintuss moduluje kaszel bez jego tłumienia, respektując w ten sposób ważną rolę ochronną kaszlu w stosunku do górnych dróg oddechowych.

 

Sposób użycia preparatu Grintuss Adult tabletki do ssania Aboca:

Zaleca się zażywanie 1 tabletki od 2 do 4 razy dziennie, pozostawiając ją do powolnego rozpuszczenia w ustach.

 

Ostrzeżenia:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. W przypadku braku poprawy objawów należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Skład i substancje czynne:

• Miód*;
• Molekularny kompleks żywic, polisacharydów i flawonoidów z grindelii*, babki lancetowatej* i kocanki włoskiej* (Poliresin); mianowany na zawartość polisacharydów (ciężar molekularny > 20.000 Da) ≥ 20%
Zawiera ponadto: cukier trzcinowy*; gumę arabską; naturalny aromat z mięty pieprzowej i eukaliptusa; olejki eteryczne z mięty pieprzowej i eukaliptusa.
* Składnik z upraw ekologicznych

 

Producent:

Aboca

 

Firma Soul-Farm Sklepy Sp. z o.o. nie jest producentem powyższego suplementu diety/wyrobu medycznego. Opis działania i wskazania do stosowania preparatu został stworzony na podstawie informacji zawartych w materiałach producenta. Zalecamy zawsze czytać etykiety, ostrzeżenia i wskazówki przed użyciem lub spożyciem produktu. Aby uzyskać dodatkowe informacje o produkcie, skontaktuj się z producentem. Treść na naszej witrynie służy do celów informacyjnych i nie ma na celu zastąpienia porady udzielonej przez lekarza, farmaceutę lub innego licencjonowanego pracownika służby zdrowia. Nie należy wykorzystywać tych informacji do autodiagnozy lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby. Jeśli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny, natychmiast skontaktuj się ze swoim lekarzem.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj