Libramed 84 tabletek Aboca

95,00 zł
W magazynie
SKU: 8032472012870
Preparat, który kontroluje skoki glukozy, zmniejszając gromadzenie się tłuszczu i uczucie głodu. Libramed jest wyrobem medycznym przetestowanym klinicznie pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa w leczeniu nadwagi i otyłości. Wspomaga spadek wagi i zmniejszenie obwodu w talii.
(1 559,93 zł/kg)
Suplement w tabletkach

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł - sprawdź metody dostawy

Bezpieczeństwo zakupów - jak dbamy o Twoje dane?

Możliwość zwrotu i wymiany - poznaj zasady

Pomoc w zakupach? Zadzwoń 32 457 85 27

Odbiór osobisty w Rybniku lub Rydułtowach

Wyrób medyczny

FITOMAGRA LIBRAMED 84 tabletek ABOCA

 

Libramed to wyrób medyczny przetestowany klinicznie pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa w leczeniu nadwagi i otyłości. Wspomaga spadek wagi i zmniejszenie obwodu w talii.

 

Mechanizm działania:

Libramed Aboca kontroluje skoki glukozy po posiłku, sprawiając, że stężenie glukozy i insuliny we krwi staje się bardziej wyrównane, redukując w ten sposób lipogenezę (gromadzenie się tłuszczu w adipocytach) oraz kontroluje uczucie głodu. Działanie Libramed Aboca opiera się na Policaptil Gel Retard®, opatentowanym kompleksie makrocząsteczek polisacharydowych, które, dzięki synergicznemu działaniu swoich komponentów, posiadają silną moc żelującą. Policaptil, tworzy w jelitach żel, który działa na węglowodany, zmniejszając wchłaniane ilości i prędkość wchłaniania (efekt opóźniający "retard"). Dzięki właściwościom żelu, Libramed ogranicza również wchłanianie tłuszczu, zmniejszając uczucie senności po posiłku, wspomagając pasaż jelitowy i regulując konsystencję stolca.

 

Skład Preparatu Libramed od Aboca:

Opatentowany kompleks makrocząsteczek polisacharydowych (Policaptil Gel Retard®); aromaty pomarańczowe, jabłkowe i cytrynowe.

 

Wskazania:

Libramed, dzięki swojemu opatentowanemu kompleksowi Policaptil Gel Retard®, kontroluje skoki glukozy, zmniejszając gromadzenie się tłuszczu i uczucie głodu. Dzięki temu mechanizmowi, działanie Libramed, w połączeniu ze zrównoważoną dietą i regularną aktywnością fizyczną, wspomaga spadek wagi i zmniejszenie obwodu w talii. Dlatego też jest on wskazany dla:

Dorosłych

- w przypadku nadwagi i otyłości  

- z dużym obwodem w talii, nawet przy prawidłowej wadze

Dzieci od 8 roku życia

- w przypadku nadwagi i otyłości

 

Zalecany sposób użycia Preparatu Libramed od Aboca:

Dorośli i młodzież powyżej 12 roku życia - 3 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami
Dzieci między 8 a 12 rokiem życia - 2 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami

Zażyć zalecaną dawkę popijając dużą ilością wody i połykając po jednej tabletce na raz.
Nie ssać i nie rozgryzać tabletki.

 

Ostrzeżenia:

Osobom mającym problemy z połykaniem nie zaleca się bezpośredniego zażycia tabletki, lecz jej rozpuszczenie. Osoby mające problemy z połykaniem mogą rozpuścić tabletki Libramed w letniej wodzie lub w herbatkach ziołowych niesłodzonych, mieszając do ich całkowitego rozpuszczenia. Uzyskany napój należy zażyć w ciągu kilku minut, zanim zamieni się w żel. Zaleca się przyjęcie produktu przynajmniej dwie godziny przed zażyciem lekarstw lub suplementów witaminowych, aby nie zakłócać ich wchłaniania. Nie zażywać w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników.

 

Producent:

Dystrybutor: Aboca Polska Sp. z o.o.
ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

 

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj