Fitonasal spray do nosa 30ml Aboca

37,00 zł
W magazynie
SKU: 8032472016236
Preparat udrażniający nos do stosowania w przypadku przeziębienia, alergii, a także w razie występowania niedrożności i podrażnienia jam nosowych, związanych zarówno ze schorzeniami przewlekłymi, jak i ostrymi.
(1 233,33 zł/l)

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł - sprawdź metody dostawy

Bezpieczeństwo zakupów - jak dbamy o Twoje dane?

Możliwość zwrotu i wymiany - poznaj zasady

Pomoc w zakupach? Zadzwoń 32 457 85 27

Odbiór osobisty w Rybniku lub Rydułtowach

Wyrób medyczny

FITONASAL spray do nosa 30ml ABOCA

 

Składniki preparatu Fitonasal od Aboca: 

TANNISAL-FL: standaryzowany kompleks molekularny, złożony z frakcji taninowej i frakcji flawonoidów (z oczaru wirginijskiego i tymianku), halitu (sól wydobywana ze złóż kopalin, nieprzetworzona chemicznie). Woda, gliceryna roślinna, naturalny aromat eukaliptusa i naturalny aromat mięty.

Produkt nie zawiera konserwantów, emulgatorów i innych sztucznych substancji.

 

Wskazania do stosowania Fitonasal od Aboca:

Fitonasal skoncentrowany spray Aboca to ochronny preparat udrażniający nos do stosowania w przypadku przeziębienia, alergii, a także w razie występowania niedrożności i podrażnienia jam nosowych, związanych zarówno ze schorzeniami przewlekłymi, jak i ostrymi. 

 

Zalecany sposób użycia Fitonasal od Aboca:

- Dawkowanie dla dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia: produkt należy rozpylić dwukrotnie do każdej jamy nosowej, wydmuchać nos i powtórzyć aplikację.

- Dawkowanie dla dzieci od 6 do 12 roku życia: produkt należy rozpylić po jednym razie do każdej jamy nosowej, wydmuchać nos i powtórzyć aplikację.

Po każdym użyciu atomizera, należy go wyczyścić za pomocą czystej, wilgotnej szmatki i dokładnie wysuszyć.

Zalecane jest stosowanie Fitonasal skoncentrowany spray kilkakrotnie w ciągu dnia, również w krótkich odstępach czasu oraz powtórzenie aplikacji przed snem.

 

Działanie:

  1. preparat posiada niefarmakologiczne działanie udrażniające, które wynika ze zbilansowanej i standaryzowanej osmolalności (750 mOsm/Kg) sprzyjającej przenikaniu wydzielin z niedrożnej błony śluzowej oraz rozrzedzającej śluz i pomagającej w jego usuwaniu, również dzięki fizycznemu działaniu oczyszczania jamy nosowej, bez wywoływania podrażnienia i suchości.
  2. działanie ochronne dzięki działaniu mukoadhezyjnemu i antyoksydacyjnemu, sprzyjającemu utrzymaniu bariery nabłonka i procesowi regeneracji błony śluzowej.

 

Ostrzeżenia:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Producent:

Aboca Polska

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj