Grintuss herbata 20 torebek Aboca

22,00 zł
W magazynie
SKU: 8032472004844
GRINTUSS herbata ziołowa w saszetkach, balsamiczna i powlekająca dla wsparcia dróg oddechowych.
(733,33 zł/kg)

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł - sprawdź metody dostawy

Bezpieczeństwo zakupów - jak dbamy o Twoje dane?

Możliwość zwrotu i wymiany - poznaj zasady

Pomoc w zakupach? Zadzwoń 32 457 85 27

Odbiór osobisty w Rybniku lub Rydułtowach

Suplement diety

GRINTUSS HERBATA ZIOŁOWA W SASZETKACH 20 torebek, ABOCA

Herbata ziołowa GrinTuss jest suplementem wspierającym zdrowie dróg oddechowych. Dzięki działaniu takich roślin jak grindelia, babka i kocanka (var. HyperCreso wybrana ze względu na wysoką zawartość substancji aktywnych), oferuje skuteczne balsamiczne i powlekające działanie. Działanie herbaty ziołowej GrinTuss ma swoje działanie przez uzupełnienie olejkami eterycznymi z mięty i eukaliptusa, które dzięki zaparzeniu w gorącej wodzie, wyzwalają ciepłe opary balsamiczne.

Każda pojedyncza saszetka została wykonana według specjalnego systemu zamykania "węzłowego" bez zastosowania substancji klejących i metalowych spinek. W ten sposób najlepiej zachować organoleptyczne właściwości ziół, każda saszetka opakowana jest w torebkę "aroma seal".

 

Zalecany sposób użycia:

1 lub 2 torebek herbaty ziołowej dziennie. Jedna saszetka wystarczy do przygotowania jednej herbaty ziołowej. Jedną saszetkę herbaty ziołowej umieszczonej w kubku zalać wrzącą wodą, zaparzać przez 5-7 minut pod przykryciem, aby zapobiec rozproszeniu substancji lotnych o działaniu balsamicznym.

 

Ostrzeżenia:

Nie należy przekraczać zalecanych dawek.
Produkt należy przechowywać z dala od dzieci.
Suplementów diety nie można uznać za substytuty różnorodnej i zrównoważonej diety i należy je stosować utrzymując zdrowy styl życia.

 

Składniki:

Liście mięty pieprzowej (Mentha piperita), korzeń lukrecji (Glycyrrhiza glabra), wierzchołki grindelii (Grindelia robusta), liście babki lancetowatej (Plantago lanceolata), owoce anyżu gwieździstego (Illicium verum), wierzchołki tymianku pospolitego (Thymus vulgaris), kwiatostan kocanki (Helichrysum italicum, var. HyperCreso), olejek eteryczny z eukaliptusa (Eucalyptus globulus), olejek eteryczny z mięty pieprzowej (Mentha piperita).

 

Składniki aktywne zawarte w 2 torebkach*

Wierzchołki grindelii 450 mg mianowane na zawartość fenoli w przeliczeniu na kwas galusowy ≥ 0,8% Liście babki lancetowatej 300 mg mianowane na zawartość aukubiny ≥1% Kwiatostan kocanki 150 mg Olejek eteryczny z eukaliptusa i z mięty pieprzowej 60 mg odpowiada około 3 kroplom olejków eterycznych

*Podane wielkości odnoszą się do składników zawartych w dwóch torebkach, a nie w naparze.

Zawartość opakowania: 20 torebek po 1,5 g każda

 

Producent:

Aboca Polska

 

Firma Soul-Farm Sklepy Sp. z o.o. nie jest producentem powyższego suplementu diety/wyrobu medycznego. Opis działania i wskazania do stosowania preparatu został stworzony na podstawie informacji zawartych w materiałach producenta. Zalecamy zawsze czytać etykiety, ostrzeżenia i wskazówki przed użyciem lub spożyciem produktu. Aby uzyskać dodatkowe informacje o produkcie, skontaktuj się z producentem. Treść na naszej witrynie służy do celów informacyjnych i nie ma na celu zastąpienia porady udzielonej przez lekarza, farmaceutę lub innego licencjonowanego pracownika służby zdrowia. Nie należy wykorzystywać tych informacji do autodiagnozy lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby. Jeśli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny, natychmiast skontaktuj się ze swoim lekarzem.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj