Grintuss Adult syrop 210g, Aboca

0 Ocena
39,90 zł
W magazynie
SKU: 8032472009535
Grintuss jest produktem na bazie miodu i kompleksów molekularnych, który ma działanie ochronne, a w rezultacie łagodzące na górne drogi oddechowe.
(190,00 zł/kg)
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 35,00 zł

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł - sprawdź metody dostawy

Bezpieczeństwo zakupów - jak dbamy o Twoje dane?

Możliwość zwrotu i wymiany - poznaj zasady

Pomoc w zakupach? Zadzwoń 32 457 85 27

Odbiór osobisty w Rybniku lub Rydułtowach

Wyrób medyczny

GRINTUSS ADULT SYROP 210g, ABOCA
Łagodzi kaszel, chroniąc błonę śluzową

 

Grintuss jest produktem na bazie miodu i kompleksów molekularnych, który ma działanie ochronne, a w rezultacie łagodzące na górne drogi oddechowe. Działa na kaszel suchy łagodząc podrażnienie błony śluzowej i na kaszel mokry sprzyjając nawilżeniu i usuwaniu śluzu. Grintuss jest produktem ze składnikami pochodzącymi z upraw ekologicznych, bez glutenu i o przyjemnym smaku.

 

Wskazania:

Grintuss Adult syrop jest wskazany w leczeniu kaszlu, zarówno suchego, jak i mokrego, u dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia.

 

Działanie:

Grintuss chroni błonę śluzową, łagodzi podrażnienie, nawilża i sprzyja usuwaniu śluzu za pomocą poniższych mechanizmów działania:

Efekt bariery: tworzy warstwę ochronną, która przylega do błony śluzowej i chroni ją przed kontaktem z czynnikami podrażniającymi

Działanie regulujące wydzielanie śluzu: sprzyja nawilżaniu śluzu i przyczynia się do jego usunięcia

Działanie nawilżające: redukuje tarcie na poziomie krtani, które powoduje kaszel Grintuss moduluje kaszel bez jego tłumienia, respektując w ten sposób ważną rolę ochronną kaszlu dla dróg oddechowych.

 

Sposób użycia:

Zaleca się przyjęcie 10 ml (2 łyżeczek) od dwóch do czterech razy dziennie, podając ostatnią dawkę przed pójściem spać. Wstrząsnąć przed użyciem. Zawiera łyżeczkę dozującą. Po użyciu mocno zamknąć butelkę i dokładnie umyć łyżeczkę dozującą. Po otwarciu produkt należy zużyć w przeciągu trzech miesięcy.

 

Ostrzeżenia:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. W przypadku braku poprawy objawów należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

W skład Grintuss syrop dla dorosłych wchodzą roślinne kompleksy molekularne, takie jak żywice, polisacharydy i flawonoidy. Substancje te w połączeniu z miodem, nadają produktowi właściwości mukoadhezyjne, ochronne i powlekające oraz sprawiają, że ma on przyjemny smak.

 

Skład i substancje czynne:

Miód*;

Kompleks molekularny żywic, polisacharydów, flawonoidów z grindelli*, babki lancetowatej* i kocanki włoskiej* (Poliresin®); Mianowany na zawartość polisacharydów (ciężar molekularny > 20 000 Dalton) ≥ 20%

Zawiera ponadto: cukier trzcinowy*; wodę; olejki eteryczne z: eukaliptusa, anyżu gwiaździstego, cytryny, naturalny aromat cytrynowy; gumę arabską; gumę ksantanową.

*Składnik z Upraw Ekologicznych

 

 

butelka 210 g z łyżeczką dozującą

 

Producent:

Aboca

 

Firma Soul-Farm Sklepy Sp. z o.o. nie jest producentem powyższego suplementu diety/wyrobu medycznego. Opis działania i wskazania do stosowania preparatu został stworzony na podstawie informacji zawartych w materiałach producenta. Zalecamy zawsze czytać etykiety, ostrzeżenia i wskazówki przed użyciem lub spożyciem produktu. Aby uzyskać dodatkowe informacje o produkcie, skontaktuj się z producentem. Treść na naszej witrynie służy do celów informacyjnych i nie ma na celu zastąpienia porady udzielonej przez lekarza, farmaceutę lub innego licencjonowanego pracownika służby zdrowia. Nie należy wykorzystywać tych informacji do autodiagnozy lub leczenia problemu zdrowotnego lub choroby. Jeśli podejrzewasz, że masz problem zdrowotny, natychmiast skontaktuj się ze swoim lekarzem.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj