Neo Bianacid 45 tabletek, Aboca

0 Ocena
48,50 zł
W magazynie
SKU: 8032472006817
NeoBianacid Nadkwaśność i Refluks - chroni błonę śluzową, łagodząc pieczenie.
(643,27 zł/kg)
Suplement w kapsułkach

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł - sprawdź metody dostawy

Bezpieczeństwo zakupów - jak dbamy o Twoje dane?

Możliwość zwrotu i wymiany - poznaj zasady

Pomoc w zakupach? Zadzwoń 32 457 85 27

Odbiór osobisty w Rybniku lub Rydułtowach

Wyrób medyczny

NEOBIANACID NADKWAŚNOŚĆ I REFLUKS 45 tabletek, ABOCA
Chroni błonę śluzową, łagodząc pieczenie

 

NeoBianacid Nadkwaśność i Refluks to preparat na bazie roślinnych i mineralnych kompleksów molekularnych, który ma działanie ochronne, jak również łagodzące na błonę śluzową żołądkowo-przełykową. Można stosować w celu szybkiego łagodzenia pieczenia, bólu, uczucia nadkwaśności - objawów typowych dla podrażnienia i dla zapalenia błony śluzowej.

 

Wskazania do stosowania preparatu NeoBianacid od Aboca:

Produkt ten wskazany jest do rozwiązywania problemów związanych z nadkwaśnością żołądka, tj. pieczenie, ból, refluks żołądkowo‑przełykowy i zapalenie żołądka. Może być również stosowany także w leczeniu objawów związanych z dyspepsją (trudności w trawieniu), takich jak pieczenie, uczucie ciężkości i bębnica.

 Profilaktycznie można używać go w sytuacjach, które mogą powodować podrażnienie błony śluzowej (zażywanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych/ przeciwbólowych, okresy stresu psycho-fizycznego, przesilenia sezonowe, niewłaściwe odżywianie i styl życia).

Z preparatu mogą korzystać także kobiety w ciąży, podczas karmienia piersią oraz dzieci powyżej 6 roku życia.

NeoBianacid jest produktem ze składnikami z upraw biologicznych, bezglutenowym, o przyjemnym smaku.

 

Działanie preparatu NeoBianacid od Aboca:

 NeoBianacid Aboca tworzy na błonie śluzowej warstwę o efekcie bariery, chroniącej błonę przed kontaktem z sokami żołądkowymi i substancjami podrażniającymi. Preparat ten zawiera Poliprotect, kompleks molekularny, owoc badań Aboca, o właściwościach mukoadhezyjnych. Poliprotect działa dzięki synergii między składnikiem polisacharydowym (ciężar molekularny > 20.000 Dalton), i składnikiem mineralnym (Limestone i Nahcolite). Działanie Poliprotect uzupełniają właściwości antyoksydacyjne składnika flawonoidowego, który łagodzi podrażnienie spowodowane wolnymi rodnikami.

 

Połączenie z lekami preparatu NeoBianacid od Aboca: 

NeoBianacid Nadkwaśność i Refluks ze względu na mechanizm działania może być stosowany zarówno w połączeniu z inhibitorami pompy protonowej i antagonistami receptora H2 , jak i w okresach przerwy w leczeniu, zgodnie ze wskazaniami lekarza.

 

Zalecany sposób użycia preparatu NeoBianacid od Aboca:

 Zażywać 1 tabletkę w razie potrzeby, pozostawiając ją do powolnego rozpuszczenia w ustach.

W przypadku refluksu żołądkowo-przełykowego, zaleca się zażywanie 1 tabletki po głównych posiłkach i jednej wieczorem, przed pójściem spać.

W przypadkach pieczenia i uczucia ciężkości, które związane są z trudnościami w trawieniu (dyspepsja), zalecane jest zażywanie 1 tabletki po posiłku.

W każdym przypadku, jeśli to konieczne, można zażywać tabletki kilka razy dziennie, również w małych odstępach czasowych.

Preparat można stosować także przez dzieci, już od 6 roku życia, z dawkowaniem takim jak u dorosłych. Można go zażywać także przez długi czas. Zaleca się zużycie produktu w ciągu 6 miesięcy od otwarcia butelki. Po zażyciu zamknąć dokładnie butelkę.

 

Ostrzeżenia: 

Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na którykolwiek ze składników.
Jeśli objawy utrzymują się, należy zasięgnąć porady lekarza.
Zaleca się zażywanie produktu w odstępie przynajmniej 2 godzin od zażycia leków, zwłaszcza tetracyklin. Zawartość glicyryzyny, pochodzącej z lukrecji, jest mniejsza niż wartość, która mogłaby ewentualnie spowodować podniesienie ciśnienia.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i światła Trzymać z dala od dzieci. Okres ważności dotyczy produktu zamkniętego i właściwie przechowywanego.

 

Skład preparatu NeoBianacid od Aboca:

• Poliprotect: Synergiczny kompleks molekularny polisacharydów* i naturalnych minerałów Limestone i Nahcolite Mianowany na zawartość polisacharydów (ciężar molekularny >20.000 Dalton) ≥ 7,6% (40 mg na tabletkę)

• Frakcja flawonoidowa*

Zawiera ponadto: cukier trzcinowy*, gumę arabską, naturalny aromat miętowy.

* Składnik pochodzący z Upraw Ekologicznych

 

Zawartość opakowania:

 45 tabletek do ssania

 

Producent:

Aboca

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj