Melilax Pediatric

Array
28,50 zł
Rabat
Melilax to mikrowlewka (mikrolewatywa), która wykazuje zrównoważone działanie wypróżniające i ochronne.
Opis

Wyrób medyczny

Należy uważnie przeczytać ostrzeżenia i instrukcję użycia

Wskazania: Melilax Pediatric przeznaczony jest do leczenia zaparć u dzieci i niemowląt, również w przypadku jelita drażliwego, szczelin odbytu i hemoroidów. Produkt oczyszcza jelito oraz zmniejsza trudność, podrażnienia i stan zapalny towarzyszące zaparciom.

Sposób działania: Melilax Pediatric łączy zrównoważone działanie ułatwiające wydalanie z działaniem ochronnym i łagodzącym błonę śluzową odbytu. Podwójne działanie Melilax uzyskiwane jest dzięki PROMELAXIN, kompleksowi miodów nektarowych i spadziowych, odpowiednio dobranych i przetworzonych na podstawie zawartości monosacharydów, polisacharydów i melanoidyn, wzbogaconemu o frakcję polisacharydową z aloesu i ślazu dzikiego. Melilax Pediatric ma działanie ułatwiające wydalanie, które zapewnia bodziec aktywujący defekację. Ponadto Melilax Pediatric, dzięki swym cechom przypominającym śluz i dzięki swej lepkości, chroni błonę śluzową odbytu podczas przechodzenia stolca. Te szczególne właściwości, połączone z działaniem antyoksydacyjnym, nadają produktowi właściwości ochronne i łagodzące błonę śluzową.

Dawkowanie i sposób użycia:

  • dzieci od 3 do 12 lat: 1 mikrowlewka 5 g w razie potrzeby. W przypadku uporczywych zaparć stosować 2 dawki jedna po drugiej
  • dzieci od 1 do 3 lat: 1 mikrowlewka 5 g w razie potrzeb
  • niemowlęta od 0 do 1 roku życia: połowa mikrowlewki 5 g w razie potrzeby

Ostrzeżenia: nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden ze składników. W przypadku długotrwałych zaparć należy skonsultować się z lekarzem w celu wykluczenia innych schorzeń. Mikrowlewka jest jednorazowa dlatego nie może być ponownie użyta, gdy zużyje się tylko połowę, jak w przypadku niemowląt.

Skład: Promelaxin kompleks miodów i polisacharydów z Aloesu i Ślazu dzikiego mianowany na zawartość: monosacharydów ≥ 50%, polisacharydów (ciężar cząsteczkowy > 20.000 Daltonów) ≥ 0,3%. Zawiera ponadto: mieszankę wodno-glicerynową, sok z cytryny, olejek eteryczny z lawendy.

Zawartość opakowania: 6 mikrowlewek jednorazowych pi 5 g każda

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 250 zł.

Zwroty i wymiana

Możliwość zwrotu lub wymiany nieużywanego towaru.

Pomoc online

Masz wątpliwości, zapytaj nas!

Jakieś pytania?

Znajdź odpowiedź. Zobacz nasze FAQ lub skontaktuj się z nami.

Bestsellery

Nowości