Libramed tabletki

Array
89,90 zł
Rabat
Libramed kontroluje skoki glukozy, zmniejszając gromadzenie się tłuszczu i uczucie głodu. Libramed jest wyrobem medycznym przetestowanym klinicznie pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa w leczeniu nadwagi i otyłości.
Wspomaga spadek wagi i zmniejszenie obwodu w talii.
Opis

FITOMAGRA LIBRAMED Kontroluje skoki glukozy, zmniejszając gromadzenie się tłuszczu i uczucie głodu

Libramed jest wyrobem medycznym przetestowanym klinicznie pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa w leczeniu nadwagi i otyłości. Wspomaga spadek wagi i zmniejszenie obwodu w talii.

Mechanizm działania: Libramed kontroluje skoki glukozy po posiłku, sprawiając, że stężenie glukozy i insuliny we krwi staje się bardziej wyrównane, redukując w ten sposób lipogenezę (gromadzenie się tłuszczu w adipocytach) oraz kontroluje uczucie głodu. Działanie Libramed opiera się na Policaptil Gel Retard®, opatentowanym kompleksie makrocząsteczek polisacharydowych, które, dzięki synergicznemu działaniu swoich komponentów, posiadają silną moc żelującą. Policaptil, tworzy w jelitach żel, który działa na węglowodany, zmniejszając wchłaniane ilości i prędkość wchłaniania (efekt opóźniający "retard"). Dzięki właściwościom żelu, Libramed ogranicza również wchłanianie tłuszczu, zmniejszając uczucie senności po posiłku, wspomagając pasaż jelitowy i regulując konsystencję stolca.

Wskazania: Libramed, dzięki swojemu opatentowanemu kompleksowi Policaptil Gel Retard®, kontroluje skoki glukozy, zmniejszając gromadzenie się tłuszczu i uczucie głodu. Dzięki temu mechanizmowi, działanie Libramed, w połączeniu ze zrównoważoną dietą i regularną aktywnością fizyczną, wspomaga spadek wagi i zmniejszenie obwodu w talii. Dlatego też jest on wskazany dla:

Dorosłych

  • w przypadku nadwagi i otyłości  
  • z dużym obwodem w talii, nawet przy prawidłowej wadze

Dzieci od 8 roku życia

  • w przypadku nadwagi i otyłości

Ostrzeżenia: osobom mającym problemy z połykaniem nie zaleca się bezpośredniego zażycia tabletki, lecz jej rozpuszczenie. Osoby mające problemy z połykaniem mogą rozpuścić tabletki Libramed w letniej wodzie lub w herbatkach ziołowych niesłodzonych, mieszając do ich całkowitego rozpuszczenia. Uzyskany napój należy zażyć w ciągu kilku minut, zanim zamieni się w żel. Zaleca się przyjęcie produktu przynajmniej dwie godziny przed zażyciem lekarstw lub suplementów witaminowych, aby nie zakłócać ich wchłaniania. Nie zażywać w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie stosować w przypadku nadwrażliwosci lub alergii na jeden lub więcej składników.

Skład: Opatentowany kompleks makrocząsteczek polisacharydowych (Policaptil Gel Retard®); aromaty pomarańczowe, jabłkowe i cytrynowe.

Sposób użycia: Dorośli i młodzież powyżej 12 roku zycia 3 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami Dzieci między 8 a 12 rokiem życia 2 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami Zażyć zalecaną dawkę popijając dużą ilością wody i połykając po jednej tabletce na raz. Nie ssać i nie rozgryzać tabletki.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 250 zł.

Zwroty i wymiana

Możliwość zwrotu lub wymiany nieużywanego towaru.

Pomoc online

Masz wątpliwości, zapytaj nas!

Jakieś pytania?

Znajdź odpowiedź. Zobacz nasze FAQ lub skontaktuj się z nami.

Bestsellery

Nowości

coligas
nowość
25,95 zł
Herbatint_5N_54ca1cfd3c642
41,95 zł