Cat's Claw 500mg 250kaps

Array
75,90 zł
Rabat
Cat's Claw (Vilcacora) jest stosowana zarówno w profilaktyce, jak i we wspomaganiu przy chorobach o podłożu immunologicznym.
Opis

Suplement diety

Cat's claw inaczej Uncaria tomentosa, Koci Pazur, wilkakora. Jest to roślina rosnąca w warunkach naturalnych w południowoamerykańskiej dżungli i szeroko stosowana w medycynie ludowej. Opublikowano wiele prac na temat zastosowań Vilcacory oraz występujących w niej substancji czynnych. Najważniejszą grupą substancji biologicznie aktywnych Vilcacory są liczne alkaloidy, które działają głównie na komórki układu immunologicznego odpowiedzialnego za odporność nieswoistą i komórkową. Vilcacora jest stosowana zarówno w profilaktyce, jak i we wspomaganiu przy chorobach o podłożu immunologicznym.

Polecany wspomagająco w przypadkach:

  • alergii, astmy, choroby Krohna, nadciśnienia, schorzeń układu nerwowego (choroba Alzheimera, depresja, nerwice, choroba Parkinsona), reumatyzmu, artretyzmu, chorób skóry, grzybic, zapalenia narządów płciowych i układu moczowego
  • u osób osłabionych, po przebytych chorobach, w okresie jesienno-zimowym

Przeciwwskazania: Ciąża, okres karmienia, niedociśnienie.

Sposób użycia: Zaleca się stosowanie od 1 do 2 kapsułek, nie częściej niż 2-3 razy dziennie podczas posiłków popijając płynem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Składniki: Jedna kapsułka (500 mg) zawiera 500 mg sproszkowanej Uncaria Tomentosa (sproszkowana kora wewnętrzna), żelatyna jako składnik otoczki.  

Zawartość: 250 kaps po 500 mg

Przechowywanie: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temp. 15-250C, w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 250 zł.

Zwroty i wymiana

Możliwość zwrotu lub wymiany nieużywanego towaru.

Pomoc online

Masz wątpliwości, zapytaj nas!

Jakieś pytania?

Znajdź odpowiedź. Zobacz nasze FAQ lub skontaktuj się z nami.

Bestsellery

Nowości