Algi Complex

Array
18,00 zł
Rabat
To produkt szczególnie polecany osobom: przemęczonym, osłabionym, intensywnie odchudzającym się. Polecany także przy intensywnych cyklicznych oczyszczaniach i odtruwaniach organizmu.
Opis

Suplement diety

ALGI-COMPLEX To produkt szczególnie polecany osobom:

- przemęczonym,

- osłabionym,

- intensywnie odchudzającym się,

Polecany także przy intensywnych cyklicznych oczyszczaniach i odtruwaniach organizmu.

Zawartość: 60 tabletek po 530 mg

Masa netto: 31,8 g

Składniki w przeliczeniu na 2 tabletki:

  • spirulina (Arthrospira) - 620 mg
  • lucerna (Medicago sativa) ziele - 220 mg
  • koniczyna czerwona (Trifolium) ziele - 211 mg

substancja wiążąca - dwutlenek krzemu - 5 mg substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu) - 4 mg

Przechowywać: w suchym, ciemnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Działanie: pozytywnie wpływa na zwiększenie aktywności życiowej (spirulina, lucerna, koniczyna) poprawia procesy myślenia i koncentracji (spirulina) wspomaga oczyszczanie i odtruwanie organizmu (spirulina, lucerna) wzmacnia prawidłowe działanie układu odpornościowego (spirulina) koniczyna zawarta w preparacie uwrażliwia organizm na inne zioła dzięki bogactwu fitoestrogenów w lucernie i koniczynie - wspomaga łagodzić przykre objawy menopauzy. Ziele lucerny alkalizuje organizm, co jest szczególnie pożyteczne dla osób mających problemy z nadmiernym zakwaszeniem.

Sposób użycia: najczęściej: 1-2 tabletki dziennie ( najlepiej rano ) Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia. Zróżnicowany i zbilansowany sposób żywienia jest podstawowym warunkiem dobrego zdrowia, a pojedyncze produkty mają relatywne znaczenie w kontekście całego sposobu żywienia.

Wyprodukowano w Polsce.

Producent: SANBIOS, ul. Portowa 16 B, Gliwice

UWAGA Preparaty ziołowe mogą różnić się kolorem i strukturą, a nawet kształtem tabletki w zależności od dostawy surowca, z którego były wykonane. W zielarstwie jest rzeczą naturalną, że poszczególne zbiory surowców-ziół różnią się kolorystyką choćby z powodu tego, czy dany rok był suchy i słoneczny czy mokry i pochmurny.

 

INFORMACJE OGÓLNE

Spirulina (Arthrospira platensis) - to najbogatsza na świecie w zawartość składników odżywczych alga. Jest to jednocześnie glon zawierający w swoim składzie największą ilość białka do ok 60%. Glon ten wybitnie bogaty jest w ß-karoten i inne liczne witaminy i minerały ( wapń, magnez, żelazo, potas, fosfor, cynk, miedź, selen ) oraz kwasy tłuszczowe Omega, które stanowią ponad 4 % suchej masy alg. Naturalna witamina C występuje w spirulinie tylko w śladowej ilości.

Koniczyna czerwona (ziele) - w Irlandii, w czasach wielkiego głodu z główek koniczyny czerwonej wypiekano chleb. Koniczyna, jak większość roślin pastewnych, bogata jest w różne minerały i witaminy. Zarówno w koniczynie jak i w lucernie znajdujemy liczne fitoestrogeny, których ilość jest większa niż w soi (!)

Lucerna (ziele) - jest bogatym źródłem chlorofilu, mikroelementów (potas, żelazo, wapń i fosfor), a także różnych białek i witamin rozpuszczalnych w tłuszczach: ß-karoten (witamina A) oraz bogata również w fitoestrogeny.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 250 zł.

Zwroty i wymiana

Możliwość zwrotu lub wymiany nieużywanego towaru.

Pomoc online

Masz wątpliwości, zapytaj nas!

Jakieś pytania?

Znajdź odpowiedź. Zobacz nasze FAQ lub skontaktuj się z nami.

Bestsellery

Nowości