Sok z Czarnej Rzepy

Array
28,50 zł
Rabat
Czarna Rzepa zawiera witaminy z grupy B oraz witaminy C i A. Jest źródłem dobrze przyswajalnych pierwiastków: potasu, żelaza, magnezu, cynku i wapnia. Korzeń rzepy zawiera glikozydy gorczyczne, które posiadają cenne związki siarki.
Opis

Czy wiesz, że…

Według greckiego historyka Herodota robotników budujących piramidy 3 tys. lat p.n.e. karmiono czarną rzepą, bo już wtedy znana była ze swych wzmacniających i krzepiących właściwości. Natomiast w medycynie ludowej naszej strefy geograficznej stosowano ją powszechnie w problemach reumatycznych. Czarna Rzepa zawiera witaminy z grupy B oraz witaminy C i A. Jest źródłem dobrze przyswajalnych pierwiastków: potasu, żelaza, magnezu, cynku i wapnia. Korzeń rzepy zawiera glikozydy gorczyczne, które posiadają cenne związki siarki. Pierwiastek ten ma szczególne właściwości dzięki czemu usprawnia działanie stawów oraz zapobiega ponownemu nawrotowi ich dysfunkcji. Siarka pozwala również zachować piękną cerę, lśniące włosy a także mocne i zdrowe paznokcie.

Pojemność netto: 500 ml

Bez konserwantów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Składniki: sok z czarnej rzepy.

Przed użyciem wstrząsnąć. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Sok może się nieznacznie różnić kolorem i smakiem w zależności od partii. Po otwarciu spożyć w ciągu 21 dni, przechowywać w lodówce.

Proponowany sposób podania: 2x dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem

Domowe  receptury z sokiem z rzodkwi 

Nalewka (sok z rzodkwi świeży + alkohol 40-70% w proporcji 1:1 lub zalanie tartej rzodkwi alkoholem 40-70% w proporcji 1 cześć rzodkwi na 5 części alkoholu, macerować 14 dni, przefiltrować). Spirytus z rzodkwi może służyć do wcierania we włosy przy wypadaniu, wcierania w obolałe miejsca (bóle mięśni, stawów, nerwobóle, stany zaplane, po kontuzjach, obrzęki, ponadto przeziębienie), do przemywania schorzałej skóry (łuszczyca, trądzik, opryszczka, liszaje, liszajce, owrzodzenia, trudno gojące się rany, odleżyny) 

Spirytus salicylowy z rzodkwi: do 100 ml soku z rzodkwi wlać 200 ml spirytusu salicylowego, 30 ml soku ze świeżego ogórka i 30 ml soku ze świeżej cytryny, wymieszać. Skórę z plamami i piegami oraz zmianami trądzikowymi przemywać 2-3 razy dziennie

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Bestsellery

Nowości