Sok z Żyworódki 250ml Płyn

Array
26,50 zł
Rabat
Zawiera on flawonoidy, katechiny, witaminę C i mikroelementy: glin, magnez, selen, wapń, potas, krzem, mangan, miedź i inne. Jest stymulatorem biogennym. Działa antybakteryjnie. Wyciąg z żyworódki pierzastej pomaga regenerować też skórę.
Opis

Surowcem używanym w kosmetologii są świeże liście i szczyty pędów, z których otrzymuje się płyn. Zawiera on flawonoidy, katechiny, witaminę C i mikroelementy: glin, magnez, selen, wapń, potas, krzem, mangan, miedź i inne. Jest stymulatorem biogennym. Działa antybakteryjnie. Wyciąg z żyworódki pierzastej pomaga regenerować też skórę. Preparaty z żyworódki usuwają łupież, zapobiegają wypadaniu włosów i regenerują cebulki włosowe.

Pojemność netto: 250 ml

Składniki: Aqua, Kalanchoe daigremontiana – Leaf Extract, Citric Acid.

Przed użyciem wstrząsnąć. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Produkt może się nieznacznie różnić kolorem w zależności od partii. Po otwarciu zużyć w ciągu 21 dni, przechowywać w lodówce

Domowe receptury na różne dolegliwości z wykorzystaniem soku z żyworódki:

Przy bólu głowy (także migrenowym) należy zrobić okład w miejscu gdzie ból się zaczął. Po 20-30 min. czuje się już znaczną ulgę, a po 40-50 min. Jeżeli ból odczuwany jest jeszcze w innym miejscu głowy, to należy przesunąć okład na to miejsce. 

Angina - do płukania gardła

Katar - samrować zewnętrznie rejon zatok czołowych i przynosowych kilka razy dziennie. Można także stosować 3-5 razy dziennie po 2 krople do nosa. W parę minut po zakropleniu następuje gwałtowne kichanie.

Zapalenie spojówek- nasączony sokiem gazik przykładać kilka razy dziennie po 20-30 minut na zamknięte powieki.

Trudno gojące się rany, odleżyny, wrzody - można użyć soku z żyworódki (konserwowany spirytusem) polewając nim takie miejsce co 2-3 godziny. 

Kurzajki- gazik nasączony sokiem przyłożyć do kurzajki nakładając na niego mały kawałek folii (aby sok nieodparowywał zbyt szybko) przymocowując go lepcem lub bandażem na noc. Okład nalezy wykonywać przez 3-7 nocy

Stłuczenia - nasączyć gazę sokiem i przyłożyć do stłuczenia (należy na gazę przyłożyć kawałek folii i przymocowac lepcem lub bandażem). Stłuczenia giną już po kilkunastu godzinach. 

Swędzenie skóry - swędzenie alergiczne lub po ukąszeniu owadów smarować sokiem. Swędzenie ustępuje praktycznie natychmiast

Zmęczone stopy - smarowanie stopy sokiem z żyworódki na wierzchu stopy połączenia palców i stopy oraz pod spodem palców i stopy a także haluksa i kostki po zewnętrznej stronie, sprawia, że zmęczenie stóp mija po kilku minutach. Warto wykonać taką czynność przed "imprezą" na której dużo będzie się tańczyć, gdyż znacznie opóźni się zmęczenie stóp. 

Przykry zapach stóp - posmarowanie stóp likwiduje przykry zapach niemalże natychmiast. Aby uporać się z tym problemem warto też częściej spożywać pomidory, banany, kiwi.

Przykry zapach z ust - wlać na łyżkę troche wody, do tego 30 kropli soku i płukać.

Bóle reumatyczne, bóle kręgosłupa i stawów - smarować dany rejon dotknięty bólem kilka razy dziennie. 

Paradontoza - troszkę soku wymięszać ze śliną, przytrzymać jak najdłużej w okolicy dziąsła dotknietego zmianami.

UWAGA!  Stosowanie wewnętrzne soku z żyworódki nie jest wskazane przy podwyższonej zawartości potasu we krwi

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Bestsellery

Nowości