Sok z Łopianu 250ml Płyn

Array
25,90 zł
Rabat
Łopian to doskonały naturalny sposób pielęgnacji włosów. Odżywia osłabioną i uszkodzoną strukturę włosa, wzmacnia cebulki, stymuluje porost włosów i hamuje ich wypadanie
Opis

Łopian to doskonały naturalny sposób pielęgnacji włosów. Odżywia osłabioną i uszkodzoną strukturę włosa, wzmacnia cebulki, stymuluje porost włosów i hamuje ich wypadanie. Łopian wpływa także korzystnie na skórę głowy. Działa antybakteryjnie. Surowcem wykorzystywanym w kosmetyce jest korzeń. W jego wnętrzu odnajdziemy naturalną inulinę, proteiny, oleje eteryczne, substancje garbnikowe, sole mineralne, przede wszystkim fosfor i siarkę, a także witaminy, szczególnie duże ilości witaminy C.

Podawany zewnętrznie na skórę i błony śluzowe w postaci okładów i kąpieli, łopian hamuje silnie rozwój szkodliwych bakterii oraz grzybów chorobotwórczych i służy w leczeniu łagodnych zaburzeń czynności skóry, zwłaszcza na tle łojotokowym. Ma również własności przeciwzapalne.

Pojemność netto: 250 ml

Składniki: Aqua, Arctium Lappa Root Extract, Citric Acid.

Przed użyciem wstrząsnąć. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Produkt może się nieznacznie różnić kolorem w zależności od partii.

Po otwarciu zużyć w ciągu 21 dni, przechowywać w lodówce.

 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Bestsellery

Nowości