Libramed 138tabl. Aboca + Lynfase Herbata gratis

0 Ocena
138,50 zł
Tylko 5 w magazynie
SKU: 8032472005483z
Preparat, który kontroluje skoki glukozy, zmniejszając gromadzenie się tłuszczu i uczucie głodu. Libramed jest wyrobem medycznym przetestowanym klinicznie pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa w leczeniu nadwagi i otyłości. Wspomaga spadek wagi i zmniejszenie obwodu w talii.
(1090,00 zł/kg)
Suplement w tabletkach

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł - sprawdź metody dostawy

Bezpieczeństwo zakupów - jak dbamy o Twoje dane?

Możliwość zwrotu i wymiany - poznaj zasady

Pomoc w zakupach? Zadzwoń 32 457 85 27

Odbiór osobisty w Rybniku lub Rydułtowach

NA TEJ AUKCJI GRATIS DODAJEMY HERBATĘ LYNFASE FIRMY ABOCA (opis poniżej)

 

Wyrób medyczny

FITOMAGRA LIBRAMED 138 tabletek ABOCA

 

Libramed to wyrób medyczny przetestowany klinicznie pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa w leczeniu nadwagi i otyłości. Wspomaga spadek wagi i zmniejszenie obwodu w talii.

 

Mechanizm działania:

Libramed Aboca kontroluje skoki glukozy po posiłku, sprawiając, że stężenie glukozy i insuliny we krwi staje się bardziej wyrównane, redukując w ten sposób lipogenezę (gromadzenie się tłuszczu w adipocytach) oraz kontroluje uczucie głodu. Działanie Libramed Aboca opiera się na Policaptil Gel Retard®, opatentowanym kompleksie makrocząsteczek polisacharydowych, które, dzięki synergicznemu działaniu swoich komponentów, posiadają silną moc żelującą. Policaptil, tworzy w jelitach żel, który działa na węglowodany, zmniejszając wchłaniane ilości i prędkość wchłaniania (efekt opóźniający "retard"). Dzięki właściwościom żelu, Libramed ogranicza również wchłanianie tłuszczu, zmniejszając uczucie senności po posiłku, wspomagając pasaż jelitowy i regulując konsystencję stolca.

 

Skład Preparatu Libramed od Aboca:

Opatentowany kompleks makrocząsteczek polisacharydowych (Policaptil Gel Retard®); aromaty pomarańczowe, jabłkowe i cytrynowe.

 

Wskazania:

Libramed, dzięki swojemu opatentowanemu kompleksowi Policaptil Gel Retard®, kontroluje skoki glukozy, zmniejszając gromadzenie się tłuszczu i uczucie głodu. Dzięki temu mechanizmowi, działanie Libramed, w połączeniu ze zrównoważoną dietą i regularną aktywnością fizyczną, wspomaga spadek wagi i zmniejszenie obwodu w talii. Dlatego też jest on wskazany dla:

Dorosłych

- w przypadku nadwagi i otyłości  

- z dużym obwodem w talii, nawet przy prawidłowej wadze

Dzieci od 8 roku życia

- w przypadku nadwagi i otyłości

 

Zalecany sposób użycia Preparatu Libramed od Aboca:

Dorośli i młodzież powyżej 12 roku życia - 3 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami
Dzieci między 8 a 12 rokiem życia - 2 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami

Zażyć zalecaną dawkę popijając dużą ilością wody i połykając po jednej tabletce na raz.
Nie ssać i nie rozgryzać tabletki.

 

Ostrzeżenia:

Osobom mającym problemy z połykaniem nie zaleca się bezpośredniego zażycia tabletki, lecz jej rozpuszczenie. Osoby mające problemy z połykaniem mogą rozpuścić tabletki Libramed w letniej wodzie lub w herbatkach ziołowych niesłodzonych, mieszając do ich całkowitego rozpuszczenia. Uzyskany napój należy zażyć w ciągu kilku minut, zanim zamieni się w żel. Zaleca się przyjęcie produktu przynajmniej dwie godziny przed zażyciem lekarstw lub suplementów witaminowych, aby nie zakłócać ich wchłaniania. Nie zażywać w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników.

 

GRATIS

FITOMAGRA LYNFASE herbatka ABOCA

 

Unikalna formuła Lynfase herbatka Aboca wyróżnia się ze względu na wysokie stężenie wyjątkowych substancji zawartych w AdipoDren: kompleksie molekularnym na bazie liofilizowanych ekstraktów z gryki zwyczajnej i ruszczyka dla prawidłowego funkcjonowania układu naczyniowego (limfatycznego i żylnego) oraz z mniszka lekarskiegonawłoci pospolitej i ortosyfonu groniastego dla odprowadzania płynów ustrojowych.

 

Składniki herbatki Fitomagra Lynfase od Aboca: 

Ortosyfon groniasty (Orthosiphon stamineus) liście, mniszek lekarski (Taraxacum officinale) korzeń, lukrecja gładka (Glycyrrhiza glabra) korzeń, gryka zwyczajna (Fagopyrum esculentum) kwitnące wierzchołki, nawłoć pospolita (Solidago virgaurea) kwitnące wierzchołki, pomarańcza słodka (Citrus aurantium var. dulcis) skórka owocu, ruszczyk (Ruscus aculeatus) korzeń, naturalny aromat pomarańczowy, liofilizowany ekstrakt z nawłoci pospolitej (Solidago virgaurea) kwitnące wierzchołki i ortosyfonu groniastego (Orthosiphon stamineus) liście, aromat naturalny, mniszek lekarski (Taraxacum officinale) liofilizowany ekstrakt z korzenia, gryka zwyczajna (Fagopyrum esculentum) liofilizowany ekstrakt z kwitnących wierzchołków, ruszczyk (Ruscus aculeatus) liofilizowany ekstrakt z korzenia.

 

Kompleks molekularny AdipoDren

mianowany na zawartość rutyny 3%

49,8 mg

1,5 mg

Grykę zwyczajną liofilizowany ekstrakt z kwitnących wierzchołków

Ruszczyk liofilizowany ekstrakt z korzenia

Liofilizowany ekstrakt z kwitnących wierzchołków nawłoci pospolitej i liści ortosyfonu groniastego

Mniszek lekarski liofilizowany ekstrakt z korzenia

11,7 mg

4,9 mg

19,5 mg

13,7 mg

Ortosyfon groniasty liście 500 mg
Mniszek lekarski korzeń 400 mg
Grykę zwyczajną kwitnące wierzchołki 200 mg
Nawłoć pospolitą kwitnące wierzchołki 200 mg
Ruszczyk korzeń 100 mg

* Podane ilości odnoszą się do składników funkcjonalnych zawartych w jednej saszetce, a nie do naparu.

 

Zalecany sposób użycia Herbatki Fitomagra Lynfase od Aboca: 

Zaleca się zażywanie jednej filiżanki dziennie, najlepiej rano. Jedna torebka wystarcza do przygotowania filiżanki herbaty ziołowej (około 200 ml). Wlać wrzącą wodę do filiżanki zawierającej torebkę herbaty i zaparzać przez 5 do 7 minut pod przykryciem, aby zapobiec rozproszeniu substancji lotnych. Nie stosować dłużej niż przez 6 tygodni bez konsultacji z lekarzem.

 

Przeciwskazania:

Nie zaleca się stosowania u dzieci.

 

Ostrzeżenia:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Zawartość netto

180 g

 

Producent:

Dystrybutor: Aboca Polska Sp. z o.o.
ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

 

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj