ImmunoMix spray do nosa 30ml Aboca

42,00 zł
W magazynie
SKU: 8032472020615
Wspomaganie ochrony błony śluzowej nosa przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wirusy i bakterie.
(1400,00 zł/l)
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 30,90 zł

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł - sprawdź metody dostawy

Bezpieczeństwo zakupów - jak dbamy o Twoje dane?

Możliwość zwrotu i wymiany - poznaj zasady

Pomoc w zakupach? Zadzwoń 32 457 85 27

Odbiór osobisty w Rybniku lub Rydułtowach

Wyrób medyczny

IMMUNOMIX SPRAY DO NOSA 30ml, ABOCA

ImmunoMix Ochrona nosa od Aboca wspomaga mechanizmy obronne nosa. Produkt ten tworzy warstwę mukoadhezyjną, która pomaga w ochronie błony śluzowej przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wirusy i bakterie, oraz zachowuje integralność bariery nabłonkowej jam nosowych.

Ponadto, zbilansowana i standaryzowana osmolalność (750 mOsm/kg) oraz fizyczne działanie myjące pomagają upłynnić i usunąć nadmiar śluzu oraz znajdujące się w nim czynniki patogenne.
Naturalne aromaty z kosodrzewiny i mięty pozostawiają uczucie świeżości.


Może być przydatny także w przypadku niedrożności i podrażnienia jam nosowych.
Produkt jest zalecany od 2. roku życia.

 

Składniki ImmunoMix spray do nosa od Aboca:

Frakcja taninowa (z oczaru wirginijskiego), frakcja fenolowa (z czarnego bzu), halit (sól pozyskiwana metodą wydobywczą, nieprzetwarzana chemicznie), woda, gliceryna roślinna, naturalny aromat z kosodrzewiny i naturalny aromat z mięty.
Produkt charakteryzujący się całkowitą zawartością polifenoli jako pirogalol ≥ 80 µg /ml i zawierający halit ≥ 200 µg /ml.

 

Wskazania do stosowania preparatu ImmunoMix spray do nosa od Aboca:

Wspomagania ochrony błony śluzowej jamy ustnej przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wirusy i bakterie, które mogą być przyczyną infekcji górnych dróg oddechowych.
Może być przydatny także w przypadku podrażnienia jamy ustnej spowodowanego, również, narażeniem na działanie czynników szkodliwych i podrażniających, takich jak kurz, dym, smog i suche powietrze.


Produkt jest zalecany od 2. roku życia.


Produkt działa za pomocą niefarmakologicznego mechanizmu funkcjonowania i może być stosowany często, ponieważ nie podrażnia i nie wysusza błony śluzowej.

 

Zalecany sposób użycia preparatu ImmunoMix spray do nosa od Aboca:

Dla dzieci od 2. do 6. roku życia: rozpylić produkt jednokrotnie w obydwu nozdrzach.

Dla dzieci od 6. do 12. roku życia: rozpylić produkt jednokrotnie w obydwu nozdrzach, wydmuchać nos i powtórzyć aplikację.

Dla dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia: rozpylić produkt dwukrotnie w obydwu nozdrzach, wydmuchać nos i powtórzyć aplikację.

Zaleca się stosowanie ImmunoMix Ochrona nosa kilka razy w ciągu dnia w krótkich odstępach. Po każdym użyciu wyczyścić atomizer za pomocą czystej, wilgotnej szmatki i dokładnie wysuszyć. Aby uniknąć ewentualnego rozprzestrzeniania się czynników patogennych, produkt powinien być używany tylko przez jedną osobę.

 

Działanie preparatu ImmunoMix spray do nosa od Aboca:

Produkt działa za pomocą  niefarmakologicznego mechanizmu funkcjonowania i może być stosowany często, także przez dłuższy czas, ponieważ nie podrażnia i nie wysusza błony śluzowej. 

ImmunoMix Ochrona nosa nie zawiera konserwantów: jego trwałość jest zapewniona dzięki procesowi produkcyjnemu ze sterylizującym systemem filtracji oraz pakowaniu w środowisku kontrolowanym mikrobiologicznie.

  

Ostrzeżenia:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

 

Producent:

Aboca Polska

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Musisz się zalogować, by wpisać opinię. Zaloguj