Finocarbo herbata

Array
16,95 zł
Rabat
FINOCARBO PLUS HERBATA Ułatwia fizjologiczną eliminację gazów jelitowych.
Opis

Suplement diety

FINOCARBO PLUS HERBATA Ułatwia fizjologiczną eliminację gazów jelitowych.

Finocarbo plus herbata w torebkach charakteryzuje się obecnością owoców kopru włoskiego i kminku zwyczajnego, znanych ze swych dobroczynnych właściwości, które w synergii z olejkiem eterycznym z kopru włoskiego ułatwiają fizjologiczną eliminację gazów jelitowych. Składnik aromatyczny w postaci anyżu gwiazdkowego, rumianku i mięty, zapewnia uzyskanie "opalizującego" naparu, który wskazuje na obecność dużej ilości esencji. Lukrecja o lekko słodkim smaku, sprawia, że herbata ma przyjemny smak, również bez dodatku cukru.

Sposób użycia: Zaleca się picie od 1 do 2 filiżanek herbaty na dzień. Jedna torebka wystarcza do przygotowania jednej filiżanki herbaty (około 150 ml). Wlać wrzącą wodę do filiżanki z jedną torebką herbaty i pozostawić do zaparzenia przez 5 do 7 minut, przykrywając filiżankę, aby zapobiec utracie substancji lotnych.

Ostrzeżenia: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą zastępować zróżnicowanej i zrównoważonej diety oraz zdrowego trybu życia. Produkt musi być przechowywany z dala od dzieci. Każda pojedyncza torebka wykonana została z opatentowanym systemem zamknięcia "wiązanego", dzięki któremu unika się użycia kleju i metalowej zszywki. W celu lepszego zachowania cech organoleptycznych i właściwości ziół, każda torebka pakowana jest w saszetkę "chroniącą aromat".

Składniki: Koper włoski (Foeniculum vulgare) owoce, Lukrecja (Glycyrrhiza glabra) korzeń, Rumianek (Chamomilla recutita) kwiaty, Anyż gwiazdkowy (Illicium verum) owoce, kminek zwyczajny (Carum carvi) owoce, Mięta pieprzowa (Mentha piperita) liście, koper włoski (Foeniculum vulgare) olejek eteryczny.

Składniki funkcjonalne zawarte w jednej torebce*

Koper włoski owoce mianowany na zawartość esencji ≥ 20 ml/Kg 680 mg

Kminek zwyczajny owoce mianowany na zawartość esencji ≥ 30 ml/Kg 200 mg

Rumianek kwiaty 300 mg

Olejek eteryczny z kopru włoskiego równy około 1 kropli olejku eterycznego 20 mg

*Wskazane ilości dotyczą składników czynnych zawartych w jednej torebce, a nie w zaparzonej herbacie. 

Zawartość opakowania: 20 torebek po 2 g każda

Masa netto: 40 g

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 250 zł.

Zwroty i wymiana

Możliwość zwrotu lub wymiany nieużywanego towaru.

Pomoc online

Masz wątpliwości, zapytaj nas!

Jakieś pytania?

Znajdź odpowiedź. Zobacz nasze FAQ lub skontaktuj się z nami.

Bestsellery

Nowości