bestseller

Miód Potrójnie Uszlachetniony Fenomen Natury

Array
162,75 zł
Rabat
Miód Potrójnie Uszlachetniony Fenomen Natury z Puszczy Białowieskiej zawiera propolis, pyłek kwiatowy i mleczko pszczele
Opis

Wszystkim ludziom pszczoły zawsze kojarzą się z miodem. I nie trzeba nikogo przekonywać jaki to cenny produkt. Lecz nie wszyscy wiedzą, że ta sama pracowita pszczółka jest także producentem: mleczka pszczelego, pyłku kwiatowego, wosku, pierzgi, jadu pszczelego i propolisu.

Opis działania składników zawartych w miodzie:

Propolis – jest to smolista substancja zbierana z roślin i drzew i odpowiednio przerobiona w ulu. Posiada ogromne właściwości bakteriobójcze, znieczulające i regenerujące.

Pyłek kwiatowy – cudowny eliksir, zawiera wszystkie składniki potrzebne dla życia i zdrowia: węglowodany, tłuszcze, składniki mineralne, olejki eteryczne, hormony, enzymy i stymulatory wzrostu oraz wszystkie witaminy, które występują w stanie naturalnym w przyrodzie.

Mleczko pszczele – jest wydzieliną gruczołów gardzielowych młodych pszczół. Posiada niezwykłe właściwości bakteriobójcze i odmładzające. Jeszcze w rozcieńczeniu 1:1000 hamuje rozwój bakterii. Ale najważniejsze dla Pań, że przy kuracjach mleczkiem zauważono szybkie wygładzanie się skóry i zmniejszanie zmarszczek, a zatem lekkie odmładzanie.

Sposób użycia:

  • Dorośli i dzieci powyżej 10 lat 1 do 2 razy dziennie po łyżeczce miody
  • Dzieci do 10 lat 2 razy dziennie po pół łyżeczki
  • Na maseczki kosmetyczne: lekko masując nałożyć na twarz przetrzymując 15-30 minut. delikatnie zmyć letnią wodą. Następnie dokładnie umyć twarz w zimnej wodzie.

Po otwarciu przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.

Masa netto: 420 g

Producent: Leśna Pasieka Eugeniusz Sapiołko, 17-220 Narewka, Puszcza Białowieska

 

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 250 zł.

Zwroty i wymiana

Możliwość zwrotu lub wymiany nieużywanego towaru.

Pomoc online

Masz wątpliwości, zapytaj nas!

Jakieś pytania?

Znajdź odpowiedź. Zobacz nasze FAQ lub skontaktuj się z nami.

Bestsellery

Nowości