Fisioflor MyFlora kapsułki

Array
29,90 zł
Rabat
FisioFlor myflora zawiera substancje wspomagające równowagę flory jelitowej
Opis

Suplement diety

FISIOFLOR MYFLORA z Nutrifenol mieszanką błonnika i kompleksów roślinnych

FisioFlor myflora zawiera substancje wspomagające równowagę flory jelitowej. Na bazie Nutrifenol, mieszanki błonnika o działaniu prebiotycznym, która odżywia florę jelitową kompleksami roślinnymi, działającymi na dobry stan jelit. Nutrifenol mianowana jest na zawartość fenoli całkowitych i błonnika w postaci inuliny/FOS (fruktooligosacharydów).

Sposób użycia: Zaleca się przyjmowanie od 2 do 3 tabletek dwa razy dziennie. W przypadku antybiotykoterapii, produkt może być przyjmowany przed lub po zażyciu leku.

Ostrzeżenia do stosowania: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt wyprodukowany przy użyciu wyłącznie naturalnych substancji i bez syntetycznych substancji pomocniczych.

Składniki: Inulina z korzenia cykorii podróżnika (Cichorium intybus); sproszkowana bulwa słonecznika bulwiastego (Helianthus tuberosus); liofilizowany ekstrakt z liści oliwki europejskiej(Olea europaea); liofilizowany ekstrakt z wierzchołka rzepiku pospolitego (Agrimonia eupatoria); odwodniony żel z liści aloesu zwyczajnego (Aloe vera); liofilizowany ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego (Zingiber officinale); liofilizowany ekstrakt z ierzchołka macierzanki tymianka (Thymus vulgaris).

Ilość dla maksymalnej zalecanej porcji dziennej 6 tabletek:

Ekstrakt Nutrifenol 4,08 g mianowany na zawartość inuliny/FOS 58% 2,37 g mianowany na zawartość fenoli całkowitych wyrażonych jako kwas kawowy 2,7% 110,2 mg złożony z:

- Inuliny z korzenia cykorii podróżnika 2,04 g

- Sproszkowanej bulwy słonecznika bulwiastego 1,06 g

- Liofilizowanego ekstraktu z liści oliwki europejskiej 405 mg

- Liofilizowanego ekstraktu z wierzchołka rzepiku pospolitego 285 mg

- Odwodnionego żelu z liści aloesu zwyczajnego 123 mg

- Liofilizowanego ekstraktu z wierzchołka macierzanki tymianka 81 mg

- Liofilizowanego ekstraktu z kłącza imbiru lekarskiego 81 mg

Zawartość opakowania: 70 tabletek po 680 mg każda

Masa netto: 47,6 g

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Bestsellery

Cardio_Farm_krop_514099d137456
28,90 zł
Dro__d__e_suche_51d7e6dd1603b
1,50 zł
Acerola_tabl._51406f881e99e
sale
35,00 zł
Shilintong_53bbbba193405
19,00 zł

Nowości